PaintTool Sai - 01

21. ledna 2015 v 19:15 | Scriptie |  Ostatní
Yo, minna,
poslední dva večery, před tím, než jsem šla spát, jsem zkoušela svůj tablet, který mám už aspoň rok, ale celou tu dobu ležel na vršku skříně a já jej nevyužila, protože jsem tomu donedávna nepřišla na chuť.
Jenže. Není to tak dávno, co jsem se chtěla v kreslení posunout trošku výše. Tužky a pastleky jsou mi sice stále mnohem bližší, ale tablet už mi taky není úplně vzdálený. Přestože jsem v tom pořád trochu levá a nezvládnu nic složitějšího, než nějakého chibíka nebo tak něco, ale tak... opakování je matka moudrosti, ne?
No, abych se vrátila k předešlému tématu, namalovala jsem Sasukeho. Tedy, jeho "chibi" formu s kočičími oušky a bez nohou. Mějte prosím pochopení, nohy a zbytek pro mě byly až moc namáhavé. Zkusím to příště.Asi je tam spoustu anatomických chyb a já nevím co ještě, ale byl to můj první (dokončený) (celkem úspěšný) pokus, takže jsem na to svým způsobem pyšná. Jo, a pokud by to někdo chtěl ve větší verzi, myslím, že pokud na to klikne pravým tlačítkem a dá Otevřít obrázek na nové kartě... tak by to mělo jít. Ale nejsem si úplně jistá.
No, nic. Ještě jsem se vám chtěla pochlubit, že jsem si dneska v knihkupectví koupila "Obrázkovou učebnici Katany" a "Obrázkovou učebnici Hiragany." Je to celkem sranda, vyplňovat to. Sice si připadám jako prvňák, který píše do Písanky, ale baví mě to. Hlavně proto, že si připadám... inteligentně.
Hm... snad jsem řekla všechno.
Doufám, že pololetky a souhrnné testy u vás byly aspoň trochu v klidu a že jste je zvládli. :)
Scriptie~
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 25. února 2015 v 17:28 | Reagovat

Sasuke :D Chibi verze je hrozně cute :3 Moc se ti povedl ;) Já se musím teprve naučit na tabletu kreslit, zatím to dost lamím xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama