Informačka - 019

11. ledna 2015 v 14:45 | Scriptie |  Informačky
Yo, minna,
Už to budou dva dlouhé měsíce. Ne-li déle. Upřímně, tak trochu jsem myslela, že už s blogem seknu. Moc mě to nebavilo, zapomínala jsem na publikování, psaní a podobně. Začalo mě více bavit malování, sledování anime a dokonce i čtení už trochu zanedbávám, což mě dost mrzí.
Ale jak jsem řekla v posledním článku, dostala jsem zrcadlovku Nikon D5100. Jsem s ní moc spokojená a už mám pár fotek, o které bych se s vámi moc ráda podělila. Trochu přemýšlím, že bych mohla zveřejnit i své kresby/malby. Netuším ale, jak by to bylo se psaním. Už mě to nebaví tolik, jako dřív a i když se o něco pokusím, zaseknu se a nevím co. Hrozně moc chci dokončit Trnitou cestu, protože je svým způsobem moje srdcovka, se kterou jsem začínala a která pokračuje dodnes. Dokonce už mám i vymyšlený konec, ale jak se tak znám, tak by se mi to ještě prodloužilo a konec by se mohl ještě změnit.
Vím, že někteří už na mě asi zapomněli, nebo zrušili své blogy a tak. A ani se nedivím. Navíc ani neslibuju permanentní reinkarnaci (ha ha ha) a netuším, jestli další článek zase nepřidám až za měsíc.
Proč ten blog nezruším, když na něj stejně nechodím a nevěnuju se mu? No, dalo by se říct, že je to můj první blog, který jsem měla skutečně ráda a který mi vydržel nejdéle. Navíc je na úplně jiné úrovni než ty předešlé. Ty minulé byly typu "aHoJkY mÁš MoC kWááŠnÝ bLoGíSek," což doteď nechápu, jak jsem zvládla bez újmy.
Hm... nejsem si jistá s psaním a tak, ale myslím, že publikovat své fotky popř. kresby by mě mohlo bavit. Možná i dělat recenze na nějaké knihy a nebo i anime, s čímž si ale také nejsem úplně jistá, poněvadž bych tím změnila celou podstatu blogu a to se mi moc nechce.
A už vůbec nevím, jak na tom budu s navštěvováním jiných blogů. Pravděpodobně bych na tom byla hodně bídně, chodila bych tam tak jednou dvakrát do týdne, což by mě docela mrzelo. No, nevím. Ještě se uvidí. Teď jdu nějak upravit ty fotky a vložím je sem.
Na závěr bych každému (trochu opožděně) chtěla popřát vše nejlepší do nového roku. Hodně štěstí a zdraví, pevněé nervy a úspěchy. Snad se brzy naučíme psát 2015 místo 2014. :D
Scriptie~
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katrina Katrina | 11. ledna 2015 v 23:25 | Reagovat

Chci jen říct, že by nás všechny moc mrzelo, kdyby jsi blog zrušila, ale taky vím, že je to jen a jen tvoje volba. Moc bych si přála přečíst konecTrnité cesty. Vlastně konec všech povídek. Chyběli by nám tvoje povídky,Script. Chyběla bys nám, Nikol.

2 Nemesis Moriko Nemesis Moriko | E-mail | Web | 12. ledna 2015 v 21:32 | Reagovat

S psanim tě chápu. Já svoje psaní v říjnu spou se stěhováním blogu "přesunula na wattpad", ale od té dobry jsem vlastně napsala jen jedinou kapitolu a pár rozpracovaných námětů. A s psaním jsem vlastně sekla už mnohem dřív, jen jsem si to nechtěla přiznat..
ovšem pokud bys pokračovala alespoň v TC, byla bych moc ráda! :)
Tak se poslední dobou věnuju hlavně kreslení a anime ^^
A s psaním data.. je to divné, ale letos je to prvně, co nemám problém. si zvyknout.. možná je na vině můj filozofičtější pohled na svět, haha.

3 Ewiline Ewiline | E-mail | Web | 13. ledna 2015 v 20:40 | Reagovat

:D Prosím, neruš to tu, ráda sem zajdu a čtu nebo projíždím tvoje staré články O:) :D Víš kolik blogů existuje bez zrušení? Nakonec, stejně bys třeba někdy chtěla něco hodit do článku :3 Já na tom jsem podobně, spíš musím zase najít cestu zpátky a donutit se číst blogy(dostala jsem k pozdním vánocům noťas tak to snad půjde rychle x3), i když nevím, jestli prostě nemám dotyčnému napsat, že mě to nebaví. Mno, babo raď, tohle není článek na výlevy :D
Šťastný Nový rok, a objev se zase někdy s kresbami :333

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama