Informačka - 018

29. září 2014 v 15:40 | Scriptie |  Informačky
Hehehe... heh... hehe...
To jste asi nečekali, co? Kdo by taky očekával, že ten, kdo se už víc než měsíc neozval zničehonic vybafl s nějakým článkem?
...
Upřímně, ani já jsem nečekala, že vůbec něco napíšu. Šlo spíš o to, že jsem zjistila, že nemám dostatek času na to, abych psala, kreslila, učila se, četla si a sledovala anime. Jo, a málem bych zapomněla na běhání venku s kamarády, chození do knihovny atd, že.
Navíc, přišlo mi ode mě nefér, abych prostě zveřejňovala a na oplátku nenavštěvovala vás. Proto jsem částečně uvažovala o pozastavení blogu. Ale pak jsem se rozhodla, že ještě chvíli vytrvám, poněvadž už mám blog rok a půl, našla jsem tu super lidi a byla by zbytečná škoda ten blog rušit. Plus, od designy-na-objednani mám objednaný design, v podstatě už přišel, takže by tu mohl zanedlouho být.
Takže. Vím, že to ode mě asi nebude fér (asi určitě), ale rozhodla jsem se, že povídky, fotky a ostatní věci budu zveřejňovat jednak pro radost sobě, ale i vám. Ne kvůli komentářům. Sice si tím nejsem moc jistá, ale tak nějak doufám, že jsou tu i lidi, kteří si jen čtou a nekomentuju (v podstatě i já to dělám). Zřejmě nebudu moc komentovat ostatní, proto mě prosím omluvte a pokud je pro někoho důležité, abych se tam pravidelně vracela a zanechala za sebou komentáře, tak ať si mě raději rovnou vymaže.
Doufám, že jsem nikoho nijak nepohoršila. Samozřejmě, že sem tam, pokud se budu nudit, objedu oblíbené blogy, juknu kde co nového, možná i za sebou zanechám stopu, ale nemohu to nijak garantovat, pardon.
No, snad jsem řekla vše, co jsem chtěla. Jako další nejbližší článek očekávejte fotky z vinobraní z Berouna. Konkrétní lokalitu už si ani nepamatuju. Ale byla tam nádherná příroda!
So, arive derci!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama