9.7.2014 - Středa

9. července 2014 v 21:24 | Scriptie |  Deník
Aloha amigos! Tak jsem tu po pár dnech zase. Nebojte, nejsem tu na moc dlouho (aspoň doufám). Asi si říkáte, kde je Trnitá cesta (nebo Bez šance) (nebo si neříkáte vůbec nic). No, musím vám říct, že jsem se jaksi neměla k tomu, abych si ji po sobě zkontrolovala a vložila ji sem. Proto žádám (zase) o strpení. Mohlo by to tu být zítra. Nebo popozítří, pokud se odhodlám sem pozítří vložit recenzi na Hvězdy nám nepřály. I když bych tomu moc nadějí nedávala. Nemám v plánu začít přidávat recenze na filmy.

Ale abych se vyjádřila k tomu, co nám říká nadpis článku. Dnešek byl... veselý. Poprvé o prázdninách jsem se sešla ~Ann~, jelikož jsem ji požádala, zda-li by se mnou nemohla na obletování. Chci říct, chození na místa, kam potřebuju a jestli jí nebude vadit, když půjde se mnou.
Jely jsme do knihovny. Kde jsme zjistlily, že mají zavřeno. Díky mé inteligenci, samozřejmě. Já chytrá se totiž nepodívala na provozní doby o prázdninách a teď se mi to vymstilo. Pak jsme vyrazily do Hornbachu. Mattyel už sežral všechno seno, takže jako hodný chovatel jsem se vydala pro další. Přikoupila jsem balík hoblin a zrní.
Nakonec jsme zůstaly u nás. Pustila jsem jí PhotoFiltre, jelikož mě poprosila, abych jí naučila, jak se dělát takovýto-velký-k-povídce (mně se ten název hrozně líbí). No a pak u nás seděla asi další dvě hodiny, než byla musela jít domu. A stejně si to TAVEKPO (zkratka) nedodělala. Prý jí mám zítra napsat, až se vzbudím, aby mohla do hodiny dorazit a aby si to mohla dodělat, poněvadž musím ještě vrátit ty knihy (vrátit, ne půjčit. Doufám. Musím přečíst Inheritanci, Hlas nože plus další dvě, které mi teprve přijdou) a pak ve tři dorazí ještě jedna kámoška. Já fakt nevím, co všichni mají na tom, abychom se scházeli u nás. Vždyť jsme v málem bytě, ještě ke všemu s protivnými sousedy, zatímco třeba Toni (ne, nechce se mi psát tu vlnku Ann vlnku, je to příliš složité) bydlí v domě. Ale že má na návštěvě příbuzný, zatímco u nás bude jen moje sestra (která pak půjde k tátovi. Muhehehe).
Zítra, až se u nás ve tři všechny (tři) sejdeme, pojedeme do kina na Hvězdy nám nepřály. Jsem na ten film opravdu zvědavá, jelikož jsem četla spoustu recenzí a ve spoustě z nich se autoři/rky zmiňovali, že se nakonec rozbrečely. Já jsem hrozná cíťa, takže u mě je to skoro jasný, že jim tam udělám jezero.
No, to je z dnešního dne vše. Asi půjdu obletovat. Teď myslím blogy. Snad se toho moc nestalo, po dobu mé nepřítomnosti..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~Ann~ ~Ann~ | 10. července 2014 v 13:18 | Reagovat

Lenochu! Co je na vlnce-Ann-vlnka? Taky jsi to mohla zkopírovat. Ale naštvala jsi mě s tou knihovnou! Promiň že jsem ta s tebou dneska nešla. A na Hvězdy nám nepřály jsem tak dost zvědavá a hodně se těším! A  taky se těším až po dlouhé době zase uvidím Elis!

2 Eliza Eliza | Web | 14. července 2014 v 19:59 | Reagovat

Hele, znám to, všichni moji kamarádi se taky kvartýrují ke mně, přitom mají třeba domy :D Asi domácký prostředí nebo co :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama