Vztek + Múza

10. dubna 2013 v 19:25 | Scriptie*13* |  Jednorázovky
Ano, já vím, slibovala jsem, že Cyfm? bude už včera (taková nepochopitelná věta), ale plány se jaksi změnily.
1) Četla jsem jednu povídku, takže jsem proležela celé dny v pokoji a četla si. Kupodivu, nikomu to nevadilo.
2) Včera jsem měla Zatmění mozku. Podělala jsem test z fyziky, a stoprocentně na mě čeká čtýra. :( Nesmějte se mi! Je to první čtyřka po dlouhé době!!
3) A abych se dostala k názvu... Dnesa na těláku, jsme byly (holky z 6. a 7.A) podrobeny výlevu učitelčina vzteku na nás. Nebo na nás byla naštvaná, a tak nám dávala co proto.
A já jsem holkám slíbila, že napíšu na tohle téma napíšu povídku. Nebo spíš něco na způsob deníku.
NENECHTE SE ODRADIT! Přiznávám, bude to nejspíš vypadat děsivě, ale píšu přímo z hlavy. A ne, nebude to přesná kopie dneška. Lehce poupravená. Muhehehehe!!!

Dělaly jsme třetí kolečko kolem haly, a mně naštěstí nedocházel dech. To se však změnilo, když tělocvikářka řekla, abychom se rozdělily do skupin po třech.
Běhaly jsme tam a zpátky, napříč naší obrovskou tělocvičnou. Každá běžela asi třikrát, přičemž jsme měly asi půl minuty (nepočítala jsem to, tak nevím) na vydechnutí. Dělaly jsme takové pitomosti, jako třeba: musely jsme jako rak dokulhat k půlce a zpět. Tahle disciplína mi sice velice šla, ale přišlo mi, že to učitelka přehání.
Dala nám asi tři minuty na nabrání dechu a už jsme si v dvojicích přihrávaly míč, příčemž jsme běhaly kolečka kolem haly, a a u každýho koše jsmě se měly pokusit hodit koš.
Poslední kolo jsem už s kámoškou šly normálním tempem, za co nás učitelka řádně seřvala: "Copak jste nějaké staré babky? Máte běžet, nejste na žádně procházce!"
A jelikož sedmačky tělocvikářku dráždily, vysloužily jsme si dvacet kliků, které ale polovina holek neudělala.
Samozřejmě, pak jsme musely zase běhat kolečka kolem haly a přihrávat si míč hozením o zem. A když nám řekla, že budeme hrát basket, viděla jsem rudě.
Skočila jsem jí na záda a začala ji tahat za vlasy, které měla určitě nabarvené. Při tom jsem jí vyškrabovala oči a hezky dlouho ji mučila. Tohle se ke mně nehodilo, ale měla jsem příšerný vztek.
"Nikol jde na druhou stranu!" vytrhl mě ze snění učitelčin protivný hlas. Opravdu jsem měla chuť jí tohle všechno udělat.
Dvě sedmačky dělaly kolem tělocvičny kolečka, a tak se jim basket vyhnul.
Píchalo mě v boku, a tak jsem se sotva ploužila. Tělocvikářka byla však neodbytná a pořád hučela, že nemám stát a že jim mám pomoct.
Uárgh! Myslela jsem, že jí snad zastřelím dětskou pistolkou, nebo co!
Vitpný ale bylo, že jakmile jsme byly jen my holky v šatně, spustilo se hlasité drbání a pomlouvání učitelky. Myslím, že učitekla si plně uvědomovala, že nám neudělala radost.

Upřímně? Příjde mi to divný. Musela jsem ale zaplnit prázdné místo na blogu, a tak to stejně zveřejním, aby to tady nezelo práznotou.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Livv Livv | Web | 10. dubna 2013 v 19:40 | Reagovat

My máme pana tělocvikáře. Z fyziky jsme psali dneska, ale zas to vidím mnohem lépe. No, držím palce, ať je to aspoň trojka (možná dvojka :))

2 Ewiline Ewiline | Web | 12. dubna 2013 v 18:05 | Reagovat

ÍÍÍíííí :D jedním slovem - fuška!! :D my máme taky tělocvikářku ale moc nás nepéruje (Díkybohu!!).A taky (2.Díkybohu) jsme rozdělený na holky a kluky...
Naše úča nám prostě řekne rozhejbejte se a rozcvičte se a de si udělat nějaká papíry nebo de pro nějaký náčiní...
Tak... uděláš pár cviků - sedíš a kecáš :D
Btw nic se nestalo! :D (C a C :)
jo a přeju ti abys dostala nějakou dobrou známku!! Nebo aspoň tu se kterou bys byla spokojená :D
To jsem se zase nějak rozepsala... :D

3 Clarush* Clarush* | Web | 12. dubna 2013 v 18:38 | Reagovat

No.. já s tělákem problémy nemám protože mám místo něj dvě volný hodiny.. a fyziku už se neučíme.. ale určitě ti přeju dobrou známku :)

4 Clarush* Clarush* | Web | 13. dubna 2013 v 15:22 | Reagovat

Jak to dopadlo s tou známkou ? Doufám že dobře :-)

5 beautiful-sick-mind beautiful-sick-mind | Web | 26. června 2013 v 20:08 | Reagovat

Tak tohle asi zažil každej. Nebo alespoň já jo. Ještě že už nemám tělocvik =D

Btw. děkuji za komentář, brzy chystám pokračování =))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama