Odpočívej v pokoji...

4. března 2013 v 14:23 | Scriptie*13* |  Ostatní
Jsem tak trochu na prášky, z jednoho incidentu. Doporučuji, aby si toto nečetli osoby, které mají velice dobrou náladu a nebo nemají zájem číst si můj výlev emocí. Kdo ano, budiž rozklikne tento článek...

Dnes ráno na mě kluci ubalili novinu. Prý M4rty09 umřel. Myslela jsem si, že je to absolutní blbost, a že si ze mě zase vystřelili, jelikož jsem měla Mártyho docela ráda. Byl dobrý Letsplayer (???). Ale dělali s tím moc velký divadýlko a mně to nedalo. V mobilu jsem si otevřela inernet a zašla na tn.cz. A co nevidím. Všude na mě křičí články s titulky: Sedmnáctiletý kluk ukradl auto svému otcovi a pak se zabil!" a tak dále. Na jedné fotce jsem skutečně poznala, že je to on. I když jsem ho neznala, dost to semnou otřáslo. Bože! Sedmnáctiletý kluk! Se zabil v AUTĚ! Já myslela že omdlím. Nechtěla jsem tomu uveřit. Ale opak byl stále pravdou.
Zadejte si na Youtube M4rty09 nebo OneDoesNotSimplyKnow a podívejte se třeba na jeho Vlog. Opravdu byste řekli, že takovýhle klučina uhoří v autě, a ještě předtím bude zdrhat před policisty a napálí to do pár aut? Já tedy opravdu ne. Byla jsem z toho docela na větvi. A to jsem ho ani pořádně neznala! To bude ta citlivost...
Nebudu tady rozepisovat, co se stalo, co si o tom kdo myslí a jaké jsou spekulace. Na to nemám. Raději si to přečtete sami, na tn.nova.cz. Tam je všechno. I zpověď jeho kamaráda, za kterým Martin jel, u kterého se napili alkoholu, a od kterého potom Martin odešel. Možná to zní jako reklama, ale já vás do ničeho nenutím. Chcete vědět co se stalo? Podívejte se tam.
TOHLE video mě úplně dorazilo. Hořící auto a ještě ke všemu rozlomené vejpůl. Ale nemůžu s tím nic udělat. Co se stalo, stalo se. Čas nejde vrátit. A kdyby ano, stejně by to už nešlo vrátit zpět. Mně nezbývá říct nic jiného, než:
Odpočívej v pokoji, Martine...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 detimesice detimesice | Web | 4. března 2013 v 14:27 | Reagovat

Takove veci se stavaji!!:-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama