Kam se podělo známé BFF?

20. března 2013 v 20:58 | Scriptie*13* |  Ostatní
... aneb Co to? Jak již název vypovídá, nechápu, kam se podělo o věčné Best Frien Forever. Buď lidé začínají být hnusnější a podlejší, a nebo prostě známm lidi, kteří nemají na kamarádství štěstí.


Jeden z článku, který pojednává a o výlevu mých emocí.

Ale o čem že to melu??? Moje ségra chodí to 3. třídy a je jich ve víc třídě holek. Ale co to?! Dva dny kamarádí s /dejme tomu/ Alenkou, pak příjde domů ubrečená s tím, že ji Alenka podvedla. Další dva dny se kamarádí s Aničkou a pak zase příjde domů s tím, že se proti ni spikly obě dvě? TAk strašně ráda bych jí pomohla, ale cožpak můžu? Takovýhle problém jsem v život neměla. Ve třídě je nás jen osm holek a sedmnáct kluků. U nás je to lehké. Jsme rozděleny na dvě skupinky, ale jsme schopny se mezi sebou bavit. Ale ve třetí třídě je úplný chaos. Přestávám mít pojem o tom s kým "ka" a s kým už "neka".

Další případ: potkala jsem jednoho kamaráda, když šel venčit svého psa. Měl červené oči a zmoený výraz ve tváři. Nemohla jsem se postavit proti své vůli, a tak jsem se za ním vydala. Vylil si u mě srdíčko, zatímco jsem se ho pokoušela neohrabaně utěšit. Měla jsem chuť ho obejmout, ale jelikož nejsem na fyzické kontakty moc stavěná, vystačila jsem si s úsměvy a klidnými slovy. A co že mi říkal? Prý se na něj vykašlali (použil mnohem sporstější výraz) jeho kámoši dohromady s jednou sedmačkou, i když mu předtím říkali, jak je skvělý.

Co to s tím dnešním světem je???
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Livv Livv | Web | 21. března 2013 v 15:28 | Reagovat

Hrozný to. Teď dá najít opravdovou kamarádku (kamaráda), která nezradí, veeeelkou práci. A když ji prostě nenajdeš, tak se snažit hledat dál. Je mi líto tvý sestry, vím, jak se člověk cítí.
A v téhle době se prostě většinou někdo kamarádi s někým jen z důvodu, že mu to přináší jakýs takýs zisk. A pak? Prostě už to neřeší. Je to hrůza.

2 Ewiline Ewiline | Web | 21. března 2013 v 18:13 | Reagovat

Tohle úplně nesnáším - naše třída je od 6 rozdělená na jednotlivé skupiny,(přišly dvě "kvičny" z- nejmenovitě :D) jen kvůli těm dvoum. A teď se baví jen někdo s někým... za zády se pomlouvají - spolu dělají BFF. Nade mnou a nad Bárou ohrnují nos - furt se ptají: " To ste jako fakt nejlepší kámošky?" to mě potom úplně svrbí ruce.
Chudák sestřička - ale nějaký kamrády má pořád ne?? :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama