Další povídka aneb Heureka!

26. března 2013 v 21:29 | Scriptie*13* |  Ostatní
Četla jsem zrovna jednu knížku (Temnota - Série: Síla pětice) a v tu chvíli jsem dostala nápad. Nápad na novou povídku. Nechci vám ale dělat plané naděje.

Dvojčata - Rebecca (Sarah) a Hope (Sidney) - žijí s cirkusem kam až jim paměť šahá. Je jim patnáct, ale život v cirkuse pro ně není žádný med. Šéf je někdy dost nepříjemný, a semtam to nezůstane jen u zvýšení hlasu. Proč neutečou? Mají totiž mimořádnou ostrahu, která jim brání v útěku. Obě mají nadpřirozené schopnosti - jsou propojeny tak silně, že si dokážou číst myšlenky a když například šéf dá facku Becce (Sarah), tak má na obličeji modřinu i Hope (Sidney). Ale co když děvčata zjistí, že jsou předurčeny k tomu, aby ony a další dvě děti zachránily svět?

Kdo zná knížku, jistě pozná, že je to velmi podobné. Zatím je to jen nápad, ale jsem odhodlána ho uskutečnit. Jen nevím kdy. Musím to ještě různě zdokonalit, vymyslet jméno, průběh a konec. Budu se muset snažit, aby to bylo jiné než v knížce.
A co vy? V závorkách jsou jména, která se mi dodatečně líbila, tak si kdyžtak vyberte. A chtěli byste, aby v tom bylo i něco romantického? *významně zahýbá obočím*

+ pod článkem je taková bonusová anketa, tak bych byla ráda, kdybyste hlasovali. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ewiline Ewiline | Web | 28. března 2013 v 13:32 | Reagovat

Romanťák?? :D to asi záleží na tobě... Já si to přečtu tak jako tak .D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama