Čtyřlístek ve službách krále

2. března 2013 v 13:25 | Scriptie*13* |  Ostatní
Ano, i já jsem se na to šla podívat. Nejdřív jsem trochu otálela. Přeci jen, bychom byly nejstarší (nebo alespoň jedny z nejstarších), kteří by tento film navštívili.
Kámoška mě překecala. Nakonec se mi to moc líbilo. Byla jsem překvapena, kolik slavných (i neslavných) herců/dabérů propůjčilo hlas Čtyřlístku. Avšak to bylo moc příjemné překvapení. Nejvíc mi byl smypatický Pinďa a jeho hlas. Když jsem však zjistila, že ho dabuje Ondřej Brzobohatý, který hraje v gymplu, byla jsem (zase) překvapená. Navíc se mi líbí i jeho povaha. Takový pomatenec. xD
Nejvtipnější však bylo, jak tam všude byli jejich partneři. Pribiňáček, Chupa Chups a HM STUDIO HRAČKY. Vážně mě to dost rozesmálo. I v komiksu jsou. Slušná reklama. xDD
Nevím, co víc bych dodala. Snad jen to, že mám doma slušný stoh komixů i po tátovi. A taky možná i to, že pokud chcete vidět 4tyřlístek jak "oživl", měli byste navštívit kino. Pokud se vám však nebude líbit, nestěžujte si na mě!!! Říkám jen osobní názor.
Když si nejste jisti, kupte si komix v pevné vazbě. Jsou tam i sepsáni všichni, kteří dabovali, a podíleli se na tvorbě filmu.
Pro představu. Dabéři:
Fifi.......................... Tereza Bebarová
Myšpulín.................. Ivan Trojan
Bobík....................... Bohdan Tůma
Pinďa....................... Ondřej Brzobohatý
***
Další slavní herci, kteří dabují: Jiří Lábus, Gábina Osvaldová, Lucie Bílá a další... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 detimesice detimesice | Web | 2. března 2013 v 13:28 | Reagovat

Kdy bude cyfm???

2 Livv Livv | Web | 3. března 2013 v 10:27 | Reagovat

Jednoduše - čtyřlístek doopravdy miluju :D Doma mám po taťkovi čísla třeba 105 :D Nekupuju si ty nová čísla, ráda si pročítám ty starší, čemuž také odpovídá sedm knížek příběhů, z těch od stovky nahoru několik máme i v originální podobě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama